Bahtiyar Şen

İlahi Cennet Evine İlahi Sözleri

İlahi Cennet Evine İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İlahi Cennet Evine İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


İlahi cennet evine girenlerden eyle bizi Cennet içre cemalini görenlerden eyle bizi Mahşerde halk ola hayran çok yürekler ola püryan Arşın gölgesinde seyran edenlerden eyle bizi **** Ya Hayyü ya Kayyum Samed ihsanına yoktur aded Firdevs bahçesinde ebed kalanlardan eyle bizi Şu dünyanın cefası çok kimi aç gezer kimi tok Şol mizanda sevabı çok gelenlerden eyle bizi **** Bakma dünyanın varına düşüp daim Allah yoluna Beratını sağ eline alanlardan eyle bizi Mü’minlere rahmet ola münafıklar mahrum kala Yunus der doğru yola gidenlerden eyle bizi. Medet ya Habibel Tabibel Kulûb

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu