Emrullah Coşkun

Ölüm Meleği İlahi Sözleri

Ölüm Meleği İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ölüm Meleği İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah **** Durmadan yalvar kul yalvar Allah’a belki bu gecedir belki sabaha Bu hafta olmazsa gelecek hafta kapını çalacak ölüm meleği **** Simsiyah saçına karlar yağacak şu gören gözlerin görmez olacak Yaprağın kuruyup gülün solacak kapını çalacak ölüm meleği **** Habersiz gelip te kapın çalınca sermayen tükenir vakit dolunca Bir gömlek biçerler boylu boyunca kapını çalacak ölüm meleği **** İstersen asırlar boyunca yaşa yazılanlar gelir elbette başa İstersen bir bey ol istersen paşa kapını çalacak ölüm meleği

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu