Ahmet Başak

Uçun Gidin İlahi Sözleri

Uçun Gidin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Uçun Gidin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. 

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Uçun gidin güzel kuşlar gönül ağlamaya başlar dinmiyor gözümde yaşlar uçun gidin Medine’ye Uçun gidin uçun gidin Efendime selam edin Resulullahın aşkını yaralı kalbe yer edin Beni götürün Nebiye özletirsiniz ne diye aşkımdan döndüm deliye uçun gidin Medine’ye Uçun gidin uçun gidin Efendime selam edin Resulullahın aşkını yaralı kalbe yer edin Devasız bir derdim vardır kanayıp durur yıllardır ne de güzel bir diyardır uçun gidin Medine’ye Uçun gidin uçun gidin Efendime selam edin Resulullahın aşkını yaralı kalbe yer edin Ne haldeyim gelin görün ne olur beni götürün toprağına yüzüm sürün uçun gidin Medine’ye Uçun gidin uçun gidin Efendime selam edin Resulullahın aşkını yaralı kalbe yer edin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu