Geylani Karaarslan

Bağdat’ın Yolları İlahi Sözleri

Bağdat’ın Yolları İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bağdat’ın Yolları İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bağdat’ta gül var mı? Ya Hu, Ya Mevlam Bağdat’ta gül var mı? Ya Hu, Ya Mevlam Bundan ala yol var mı? Hu, Hu, Hu Mevlam Bundan ala yol var mı? Hu, Hu, Hu Mevlam   Açıl cennet kapısı Ya Hu, Ya Mevlam Açıl cennet kapısı Ya Hu, Ya Mevlam Aşıklara yer var mı ? Hu, Hu, Hu Mevlam Sadıklara yer var mı? Hu, Hu, Hu Mevlam   Bağdat’ta var zambak,YaHu,YaMevlam Bağdat’ta var zambak, Ya Hu ,YaMevlam Açılır tabak tabak , Hu, Hu, Hu Mevlam Açılır tabak tabak, Hu, Hu, Hu Mevlam   Toz kondurdu yüzüne, Ya Hu, Ya Mevlam Toz kondurdu yüzüne, Ya Hu, Ya Mevlam İzin verse de baksam , Hu, Hu,HuMevlam İzin verse de baksam, Hu, Hu, Hu Mevlam   Bağdat’ta nar tane, Ya Hu, Ya Mevlam Bağdat’ta nar tane, Ya Hu, Ya Mevlam Açılır tane tane, Hu, Hu, Hu Mevlam Açılır tane tane, Hu, Hu, Hu Mevlam   Bağdat’ta gül kokar, Ya Hu, Ya Mevlam Bağdat’ta gül kokar, Ya Hu, Ya Mevlam Nasip et bize de, Hu, Hu, Hu MEvlam Nasip et bize de, Hu, Hu, Hu MEvlam   Bağdat’ın yolları, Ya Hu, Ya Mevlam Bağdat’ın yolları, Ya Hu, Ya Mevlam Uzadıkça uzuyor, Hu, Hu, Hu Mevlam Uzadıkça uzuyor, Hu, Hu, Hu Mevlam     Toz kondurdu hasreti, Ya Hu, Ya Mevlam Toz kondurdu hasreti, Ya Hu, Ya Mevlam Ciğerimi yakıyor, Hu, Hu, Hu Mevlam Ciğerimi yakıyor,u, Hu, Hu, Hu Mevlam   Açıl cennet kapısı, Ya Hu, Ya Mevlam Aşıklara yer var mı? Hu, Hu , Hu Mevlam Sadıklara yer var mı? Hu, Hu, Hu Mevlam Sadıklara yer var mı? Hu, Hu, Hu Mevlam

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu