Geylani Karaarslan

Ey Kardeş Yolcuyuz İlahi Sözleri

Ey Kardeş Yolcuyuz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Kardeş Yolcuyuz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ey kardeş yolcuyuz hazırlansana Bu fani dünyadan göçeriz bir gün Ölümden kurtuluş yoktur insana Omuzlar üstünde göçeriz bir gün. Ölümden kurtuluş yoktur insana Omuzlar üstünde göçeriz bir gün. Duydun mu ecele çare bulanı Bu dünya üstünde baki kalanı Hazırla kendine lazım olanı Elveda bayrağı açarız bir gün Hazırla kendine lazım olanı Elveda bayrağı açarız bir gün Azrail vadesi dolanı bilir Davetsiz konuktur her eve gelir Dostların ağlar da düşman sevinir İyiyi doğruyu seçeriz bir gün Dostların ağlar da düşman sevinir İyiyi doğruyu seçeriz bir gün Kazanla teneşir haberci olur Ölümün etrafta çabuk duyulur İpekler sırmalar hepsi soyulur Beş arşın kefeni biçeriz bir gün İpekler sırmalar hepsi soyulur Beş arşın kefeni biçeriz bir gün Musalla dedin bir mihenk taşı Şahittir insana eşi yoldaşı Akılsan kefeni başında taşı Evlad u iyalden kaçarız bir gün Akılsan kefeni başında taşı Evlad u iyalden kaçarız bir gün   Binein tabuttur unutma sakın Kapının önüne gelmesi yakın, Rızası almazsan cenabı hakkın Alemde dehşetler saçarız bir gün Rızası almazsan cenabı hakkın Alemde dehşetler saçarız bir gün Mzardır faninin en son durağı İmanın nurudur onun çerağı Melekler getirir biz burağı Cenneti alaya uçarız bir gün Melekler getirir biz burağı Cenneti alaya uçarız bir gün Müminin makamı cennetül naim Münkirin makamı berzahı cahim Son nefes bizlere lutfeder rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün Son nefes bizlere lutfeder rahim Eceli bal gibi içeriz bir gün Bu kara toprağa insandır layık, Ameli salihtir kabre sermaye Varınca huzuru ferman fermaye Hayırla şerleri ölçeriz bir gün Varınca huzuru ferman fermaye Hayırla şerleri ölçeriz bir gün   Ey aşkı ölüme hazır ol her an Rehberin hak olsun düsturun Kuran Nasılsa senin de gelecek sıran Aklından çıkarma naçarız bir gün Nasılsa senin de gelecek sıran Aklından çıkarma naçarız bir gün

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu