Geylani Karaarslan

Fatıma Tüz Zehra İlahi Sözleri

Fatıma Tüz Zehra İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Fatıma Tüz Zehra İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hakkın Habibinin kızı, Mevlaya geçiyor nazı Unutma mahşerde bizi, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Unutma mahşerde bizi, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra   Mahşerde şefaatkanı, sen hanımların sultanı Anamızsın canlar canı, Ey Ya Fatıma- Tüz Zehra Ey ya Fatıma-Tüz Zehra   Yetimleri doyuransın, düşkünleri kayıransın Daim güzel buyuransın, Ey ya Fatıma-Tüz Zehra Daim güzel buyuransın, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Mahşerde şefaatkanı, sen hanımların sultanı Anamızsın canlar canı, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra   Anamız baştacımızsın, gönüle ilacımızsın Sen bizim duacımızsın, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Sen bizim duacımızsın, ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Mahşerde şefaat  kanı, sen hanımların sultanı Anamızsın canlar canı, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Mahşerde şefaat kanı Anamızsın canlar canı Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Mahşerde şefaat kanı , sen hanımların sultanı Anamızsın canlar canı, Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra Ey Ya Fatıma-Tüz Zehra

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu