Geylani Karaarslan

Kadiriyiz İlahi Sözleri

Kadiriyiz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kadiriyiz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Canlara canandır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri   O Bağdat’ın ilinde bir nur yanıyor Aşıklar cem olmuş da o nura kanıyor Aşıklar cem olmuş da o nura kanıyor Yanıp tutuştu gönüller Hakkı anıyor Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiripiri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadirin piri Canlara canandır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadirin piri Canlara canandır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri   Din Allah dedikçe kalpler huzur buluyor Allah aşkı muhabbeti kalbe doluyor Allah aşkı muhabbeti kalbe doluyor Yanıyor sultanım gönül her dem yanıyor Kadiriyiz Kadiri canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiri piri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir  Kadiri piri Canlara canandır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiri piri Canlara canadır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiri canlar Kadiri     Zikre daldı tüm gönüller din diyor Allah Allah dedikçe bitiyor dert keder vallah Allah dedikçe bitiyor dert keder vallah Hakkın aşkı cümle derde devadır billah Kadiriyiz Kadiriyizcanlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiri piri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiri piri Canlara canandır Sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri Abdülkadir Geylani’dir Kadiri piri Canlara canandır sultan Şahım Geylani Kadiriyiz Kadiriyiz canlar Kadiri

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu