Geylani Karaarslan

Kurban Olam İlahi Sözleri

Kurban Olam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kurban Olam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sen gecenin sabahısın, gönlümün padişahısın Sen gecenin sabahısın, Gönlümün padişahısın Ümmetinin de hasısın, Efendimiz Resulallah Ümmetinin de hasısın, Efendimiz Resulallah   Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Anam babam feda olsun, sensin alemlere rahmet Anam babam feda olsun, sensin alemlere rahmet   Nurundan  yaratmış Allah, hilal kaşların Bismillah Nurundan yaratmış Allah, hilal kaşların Bismillah Vech-i cemalin Beytullah, efendimiz Resulallah Vech-i cemalin Beytullah, efendimiz Resulallah   Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Anam babam feda olsun,sensin alemlere rahmet Anam babam feda olsun sensin alemlere rahmet   Nurusun gözbebeğimin, dermanısın bu derdimin Nurusun gözbebeğimin, dermanısın bu derdimin Sen ey Muhammedül Emin, efendimiz Resulallah Sen ey Muhammedül Emin, efendimiz Resulallah   Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Kurban olam ya Muhammed, Ey ceddi paki can Ahmed Anam babam feda olsun, sensin alemlere rahmet Anam babam feda olsun, sensin alemlere rahmet Sensin alemlere rahmet

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu