Geylani Karaarslan

Yak Sultanım İlahi Sözleri

Yak Sultanım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yak Sultanım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Halka-ı zikiri kurmuş aşıklar Toplanıp cem olmuş nurda sadıklar Toplanıp cem olmuş nurda sadıklar Bugün Allah desin bağrı yanıklar Bugün Allah desin bağrı yanıklar Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O nurlu gözlerile Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak   Kaynayan kazanlar durmadan taşar Rasulüme aşık olanlar coşar Sultanıma aşık olanlar coşar Münkir münafıklar bu işe şaşar Münkir münafıklar bu işe şaşar Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O nurlu gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak   Duyulsun esmalar başlar sallansın Sultanıma aşık olan kalmasın Duyulsun esmalar başlar sallansın Sultanıma aşık olan kalmasın Benim nazım geçmez Varsam yalvarsam Benim nazım geçmez Varsam yalvarsam Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O nurlu gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak Yak sultanım yak yak Yak Kurbanım yak yak O ela gözlerinle Gel sen bizi bak

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu